پایان معاملات بورس کالا/ تقاضای شمش بلوم یک سوم شد

در معاملات امروز شنبه 9 اردیبهشت ماه، 3 هزار تن تقاضا برای شمش بلوم ثبت شد.

به گزارش فولادبان، امروز شنبه نهم اردیبهشت ماه قرار بود، ۲۰۳ هزار و ۴۰ تن محصول فولادی در تالار صنعتی و حراج باز بورس کالا معامله شود که ۱۱۹ هزار و ۶۹۰ تن از این حجم روی تابلوی معاملات قرار گرفت و ۴۱٫۱ درصد محصولات از تابلوی معاملات حذف شدند.

در همین حال، برای ۹ هزار تن شمش بلوم، ۳ ‌هزار تن تقاضا وجود داشت و قیمت میانگین ۲۳۶ هزار و ۱۳۳ ریال را روی تابلو معاملات به ثبت رساند.

همچنین، میلگرد کلاف که یک‌هزار و ۵۵۰ تن از حجم آن به تابلوی معاملات راه پیدا کرد، به میزان ۳ هزار و ۷۵۳ تن تقاضا برای این محصول به ثبت رسید و قیمت میانگین ۲۴۲ هزار و ۵۴۵ ریال را روی تابلوی معاملات نشان داد.

علاوه بر این، ۲ ‌هزار و ۹۰۰ تن تقاضا از سوی مشتریان برای میلگرد آلیاژی ثبت شد که یک‌‌هزار و ۸۵۰ تن از حجم عرضه این محصول بیشتر بود.

در ادامه، ۷ هزار و ۵۹۰ تن تیرآهن به تابلوی معاملات راه پیدا کرد و ۱۶ هزار و ۵۸۳ تن تقاضا برای این محصول وجود داشت.ضمن اینکه قیمت میانگین ثبت شده روی تابلوی معاملات برای این محصول، ۲۸۱ هزار و ۴۰۹ ریال بود.

همچنین، تقاضای ۵۰۰ تنی برای ۵۰۰‌ تن ورق سرد خودرو روی تابلوی معاملات ثبت شد.

در پایان، ۱۰۰ هزار تن سنگ آهن کلوخه به تابلوی معاملات راه یافت و ۲۰۰ هزار تن تقاضا برای آن وجود داشت. ضمن اینکه قیمت میانگین موزون ثبت شده برای این محصول ۱۰ هزار و ۳۸۰ ریال می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *