آمار نهایی معاملات بورس کالا/ تنها ۳ درصد شمش بلوم عرضه شده به فروش رسید

براساس جزئیات معاملات امروز نهم اردیبهشت 1402 بورس کالا، 3 هزار تن شمش بلوم به فروخته شد.

به گزارش خبرنگار فولادبان، امروز شنبه نهم اردیبهشت ماه ۱۴۰۲، از ۲۰۳ هزار و ۴۰ تن محصول فولادی در تالار صنعتی و حراج باز بورس کالا، ۱۱۳ هزار و ۴۶۰ تن یعنی معادل ۵۵٫۸ درصد محصولات به معامله رسیدند.

در همین حال، ۸۶ ‌هزار و ۸۰۰ تن شمش بلوم در دسترس مشتریان قرار گرفت و تنها ۳ درصد آن، یعنی ۳ ‌هزار تن به فروش رسید. ضمن اینکه قیمت میانگین موزون ثبت شده برای این محصول ۲۱۶ هزار و ۸۰۴ ریال است که نسبت به قیمت پایه کاهش ۸٫۱ درصدی را رقم زد.

همچنین، ۷ هزار و ۳۶۰ تن از  حجم عرضه شده تیرآهن، مورد معامله قرار گرفت. ضمن اینکه این محصول با قیمت ۲۹۶ هزار و ۴۸۸ ریال به فروش رسید که نشان از رشد ۵٫۳ درصدی قیمت این محصول دارد.

امروز فروشندگان میلگرد آلیاژی، به میزان یک‌هزار و ۵۰ تن از  این محصول عرضه کردند و با استقبال خوب مشتریان تمامی ان با قیمت میانگین موزون ۲۲۶ هزار و ۲۳۶ ریال به فروش رفت.

علاوه بر این، یک‌‌هزار و ۵۵۰ تن میلگرد کلاف در دسترس مشتریان قرار گرفت که ۱۰۰ درصد آن خریداری شد. ضمن اینکه قیمت میانگین موزون ۲۵۶ هزار و ۱۵۰ ریال برای میلگرد کلاف به ثبت رسید.

مشتریان ورق سرد خودرو هم امروز ۱۰۰ درصد حجم عرضه این محصول یعنی معادل ۵۰۰ تن را با قیمت میانگین موزون ۳۴۵ هزار و ۳۲۴ ریال خریداری کردند.

در پایان، مشتریان ۱۰۰ درصد کنسانتره سنگ آهن یعنی معادل ۱۰۰ هزار تن را با قیمت موزون ۱۰هزار و ۳۸۰ ریال خریداری کردند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *