اطلاعیه عرضه بورس کالا/ رشد ۴ درصدی قیمت پایه شمش بلوم

براساس اطلاعیه عرضه روز سه‌شنبه (پنجم اردیبهشت ماه 1402) امروز شاهد عرضه 8 محصول فولادی در بورس کالا خواهیم بود.

به گزارش خبرنگار فولادبان، براساس جدیدترین اطلاعیه عرضه بورس کالا، امروز سه‌شنبه پنجم اردیبهشت ماه ۱۴۰۲، ۲۶۹ هزار و ۸۵۹ تن محصول فولادی در تالار صنعتی و حراج باز بورس کالا عرضه می‌شود.

بر اساس این اطلاعیه، شمش بلوم، ورق رنگی، ورق سرد B، ورق قلع اندود، ورق گالوانیزه G ، ورق گرم B و آهن اسفنجی بریکت در تالار صنعتی و تختل C در تالار حراج باز بورس کالا عرضه خواهند شد.

در همین حال، ۱۸۵ هزار و ۴۵۰ تن شمش بلوم با قیمت پایه ۱۸۱ هزار و ۵۴ ریال در بورس کالا عرضه می‌شود.ضمن اینکه این قیمت پایه ۴٫۳ درصد نسبت به هفته گذشته رشد داشته است و از طرفی در مقایسه با قیمت میانگین موزون هفته گذشته افت ۵٫۶ درصدی را به ثبت رسانده است.

همچنین در معاملات امروز بورس کالا ۲۰ هزار تن تختال C با قیمت پایه ۱۸۳ هزار ریال در دسترس خریداران قرار خواهد گرفت.

علاوه بر این، فروشندگان ورق رنگی و ورق سرد B می‎توانند به ترتیب یک‌هزار و ۵ هزار تن از این محصولات را با قیمت های پایه ۴۶۴ هزار و ۴۱۴ ریال و ۲۲۷ هزار و ۴۷۰ ریال خریداری کنند.

همچنین، برای ۲ هزار تن ورق قلع اندود که در تالا صنعتی عرضه خواهد شد،قیمت پایه ۴۷۶ هزار و ۵۲۴ ریال در نظر گرفته شده است. ضمن اینکه قیمت پایه این محصول تغییری نسبت به هفته گذشته نداشته است.

در ادامه، ۱۳ هزار و ۴۰۰ تن ورق گالوانیزه G با قیمت ۴۱۴ هزار و ۲۱۲ ریال عرضه خواهد شد که نشان از رشد ۱٫۶ درصدی قیمت پایه آن دارد.

در ادامه، ورق گرم B به میزان ۳ هزار و ۹ تن و با قیمت ۱۸۰ هزار و ۳۸۸ ریال عرضه خواهد شد.

در پایان، شاهد عرضه ۴۰ هزار تن آهن اسفنجی بریکت با قیمت پایه ۱۳۳هزار و ۵۵۵ ریال خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *