پایان معاملات بورس کالا؛ تقاضای شمش بلوم یک پنجم شد/ ثبت تقاضای ۴٫۲ برابری برای تیرآهن/ آهن اسفنجی ۱۲ هزار و ۴۰۰ تومان معامله شد

در معاملات امروز دوشنبه 4 اردیبهشت ماه، 134 هزار و 155 تن تقاضا برای شمش بلوم ثبت شد.

به گزارش فولادبان، امروز دوشنبه چهارم اردیبهشت ماه قرار بود ۳۴۸ هزار و ۵۵۵ تن محصول فولادی در تالار صنعتی و حراج باز بورس کالا معامله شود که از این حجم، ۱۳۴ هزار و ۱۵۵ تن روی تابلوی معاملات قرار گرفت و ۶۱٫۵ درصد محصولات از تابلوی معاملات حذف شد.

در همین حال، برای ۱۵ هزار تن شمش بلوم، تنها ۴ هزار تن تقاضا وجود داشت و قیمت میانگین ۱۹۵ هزار و ۴۶۰ ریال را روی تابلوی معاملات به ثبت رساند.

همچنین امروز میلگرد کلاف که ۳ هزار و ۴۰۶ تن از حجم آن به تابلوی معاملات راه پیدا کرد، به میزان ۷ هزار و ۶۵۶ تن تقاضا برای این محصول به ثبت رسید و قیمت میانگین ۲۴۷ هزار و ۷۵ ریال را روی تابلوی معاملات نشان داد.

علاوه بر این، ۸ ‌هزار و ۶۵۰ تن تقاضا از سوی مشتریان برای میلگرد آلیاژی ثبت شد که ۵ هزار و ۱۰۰ تن از حجم عرضه این محصول بیشتر بود.

در ادامه ۶ هزار و ۶۴۷ تن تیرآهن به تابلوی معاملات راه پیدا کرد اما برای ۲۸ هزار و ۳۸۲ تن از این محصول تقاضا وجود داشت. امروز قیمت میانگین ثبت شده روی تابلوی معاملات برای این محصول، ۳۱۲ هزار و ۳۶۲ ریال بود.

در همین حال، برای ۵۵۲ تن ناودانی، تنها ۹۸۹ تن تقاضا وجود داشت و قیمت میانگین ۲۲۰ هزار و ۱۴۳ ریال را روی تابلوی معاملات به ثبت رساند.

در پایان ۱۰۵ هزار تن آهن اسفنجی به تابلوی معاملات راه یافت و ۳۰۵ هزار و ۴۰۰ تن تقاضا برای آن وجود داشت. در این راستا، قیمت میانگین موزون ثبت شده برای این محصول ۱۲۴ هزار و ۷۵ ریال است.

 

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *