اطلاعیه عرضه بورس کالا/ قیمت پایه شمش بلوم ۱۸٫۵ درصد افزایش شد

براساس اطلاعیه عرضه روز دوشنبه (چهارم اردیبهشت ماه ۱۴۰۲) امروز شاهد عرضه 9 محصول فولادی در بورس کالا خواهیم بود.

به گزارش خبرنگار فولادبان، براساس جدیدترین اطلاعیه عرضه بورس کالا، امروز دوشنبه چهارم اردیبهشت ماه ۱۴۰۲، ۳۴۸ هزار و ۵۵۵ تن محصول فولادی در تالار صنعتی و حراج باز بورس کالا عرضه می‌شود.

براساس این اطلاعیه، امروز شمش بلوم، میلگرد ساده صنعتی، میلگرد کلاف، میلگرد آلیاژی، تیرآهن، تیرآهن بال پهن، ناودانی و آهن اسفنجی در تالار صنعتی و سنگ آهن کلوخه در تالار حراج باز بورس کالا عرضه خواهند شد.

در همین حال، ۹۳ هزار و ۱۵۰ تن شمش بلوم با قیمت ۲۰۵ هزار و ۴۹۱ ریال در بورس کالا عرضه می‌شود. این قیمت پایه ۱۸٫۵ درصد نسبت به هفته گذشته رشد داشته است.

همچنین در معاملات امروز بورس کالا ۱۱ هزار و ۲۵۰ تن میلگرد ساده صنعتی با قیمت پایه ۲۷۷ هزار و ۱۷۸ ریال در دسترس خریداران قرار خواهد گرفت.

علاوه بر این، خریداران میلگرد کلاف و میلگرد آلیاژی می‎ توانند به ترتیب ۳ ‌هزار و ۴۰۶ تن و ۳ هزار و ۵۵۰ تن از این محصولات را با قیمت‌های پایه ۲۲۰ هزار و ۳۵۰ ریال و ۲۰۴ هزار و ۶۸۰ ریال خریداری کنند. این دو محصول هفته گذشته عرضه نشده بودند.

در ادامه فروشندگان تیرآهن برای عرضه امروز ۶ ‌هزار و ۲۱۰ تن از این محصول را با قیمت پایه ۲۰۶ هزار و ۷ ریال عرضه خواهند کرد.

همچنین ۴۳۷ تن تیرآهن بال پهن در تالار صنعتی بورس کالا عرضه خواهد شد، ضمن اینکه قیمت پایه این محصول ۳۴۰ هزار و ۶۰۰ ریال است و هفته گذشته نیز عرضه نشده بود.

در همین حال، ناودانی به میزان ۵۵۲ تن و آهن اسفنجی به میزان ۱۳۰ هزار تن در بورس کالا عرضه خواهند شد که قیمت پایه آنها به ترتیب ۲۱۱ هزار ریال و ۹۹ هزار و ۸۵۴ ریال نرخ گذاری شده است. ناگفته نماند هیچ یک از این دو محصول در هفته گذشته عرضه نشده است.

در پایان شاهد عرضه ۱۰۰ هزار تن سنگ آهن کلوخه با قیمت پایه ۹ هزار و ۵۲۰ ریال خواهیم بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *