آمار نهایی معاملات بورس کالا/ کاهش قیمت شمش بلوم در روز افزاش قیمت سایر محصولات فولادی

براساس جزئیات معاملات امروز چهارم اردیبهشت ۱۴۰۲ بورس کالا، از هزار و تن محصول فولادی در تالار صنعتی بورس کالا، هزار و تن محصولات به معامله رسیدند.

به گزارش خبرنگار فولادبان، امروز دوشنبه چهاردهم فروردین ماه، از هزار و تن محصول فولادی در تالار صنعتی و حراج باز بورس کالا، هزار و تن به معامله رسیدند.

در همین حال، ۹۳ ‌هزار و ۱۵۰ تن شمش بلوم در دسترس مشتریان قرار گرفت و ۱۳٫۴ درصد آن به فروش رسید. ضمن اینکه قیمت میانگین موزون ثبت شده برای این محصول ۱۹۵ هزار و ۴۶۰ ریال است که نسبت به قیمت پایه کاهش ۴٫۶ درصدی را رقم زد.

همچنین، ۱۱ هزار و ۲۵۰ تن میلگرد ساده صنعتی به قیمت پایه ۲۷۷ هزار و ۱۷۸ ریال مورد معامله قرار گرفت.

امروز فروشندگان میلگرد کلاف به میزان ۳ هزار و ۴۰۶ تن از این محصول عرضه کردند که تمامی آن با قیمت پایه ۲۲۰ هزار و ۳۵۰ ریال به معامله رسید.

علاوه بر این، ۳ ‌هزار و ۵۵۰ تن میلگرد آلیاژی در دسترس مشتریان قرار گرفت که ۱۰۰ درصد آن خریداری شد. ضمن اینکه قیمت میانگین موزون ۲۲۳ هزار ۹۵۰ ریال برای میلگرد آلیاژی به ثبت رسید.

مشتریان تیرآهن هم امروز ۱۰۰ درصد حجم عرضه این محصول یعنی معادل ۶ هزار و ۶۴۷ تن را با قیمت میانگین موزون ۳۱۲ هزار و ۳۶۲ ریال خریداری کردند.

در ادامه، ۱۰۰ درصد از ۵۵۲ تن ناودانی با قیمت ۲۰۴ هزار و ۱۶۷ ریال به فروش رسید که این قیمت نسبت به قیمت پایه ۲٫۹ درصد افزایش داشت.

همچنین آهن اسفنجی با قیمت پایانی ۱۲۴ هزار و ۷۶ ریال به میزان ۱۰۵ هزار تن عرضه شد که کاملاً به فروش رفت.

در پایان، سنگ آهن کلوخه با ۱۰۰ هزار تن عرضه و قیمت پایه ۹ هزار و ۵۲۰ ریال در تابلوی معاملات بورس کالا قرار گرفت.

آمار نهایی معاملات بورس کالا/ کاهش قیمت شمش بلوم در روز افزاش قیمت سایر محصولات فولادی اخبار بازار آهن و فولاد قیمت شمش فولاد, قیمت فولاد آلیاژی, قیمت فولاد در بورس کالا آمار نهایی معاملات بورس کالا/ کاهش قیمت شمش بلوم در روز افزاش قیمت سایر محصولات فولادی اخبار بازار آهن و فولاد قیمت شمش فولاد, قیمت فولاد آلیاژی, قیمت فولاد در بورس کالا

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *