پایان معاملات بورس کالا/ شمش بلوم حدود ۱٫۵ برابر تقاضا داشت

در معاملات امروز دوشنبه 28 فروردین ماه، 316 هزار و 260 تن تقاضا برای شمش بلوم ثبت شد.

به گزارش فولادبان، امروز دوشنبه بیست و هشتم فروردین ماه قرار بود، ۳۹۴ هزار و ۶۵ تن محصول فولادی در تالار صنعتی و حراج باز بورس کالا معامله شود که ۳۲۹ هزار و ۳۶۵ تن از این حجم روی تابلوی معاملات قرار گرفت و ۱۶٫۵ درصد محصولات از تابلوی معاملات حذف شد.

در همین حال، برای ۱۸۶ هزار و ۸۶۵ تن شمش بلوم، ۳۱۶ ‌هزار و ۲۶۰ تن تقاضا وجود داشت و قیمت میانگین ۱۷۲ هزار و ۴۳۵ ریال را روی تابلو معاملات به ثبت رساند.

همچنین، تختال C که ۱۲۰ هزار تن از حجم آن به تابلوی معاملات راه پیدا کرد، به میزان ۵ هزار و ۵۰۰ تن تقاضا برای این محصول به ثبت رسید و قیمت میانگین ۱۹۶هزار ریال را روی تابلوی معاملات نشان داد.

علاوه بر این، ۳ ‌هزار و ۲۵۰ تن تقاضا از سوی مشتریان برای ورق سرد B ثبت شد که یک‌‌هزار و ۷۵۰ تن از حجم عرضه این محصول بیشتر بود.

در ادامه، ۵ هزار تن ورق گالوانیزه G به تابلوی معاملات راه پیدا کرد و ۲ هزار و ۹۰۰ تن تقاضا برای این محصول وجود داشت.ضمن اینکه قیمت میانگین ثبت شده روی تابلوی معاملات برای این محصول، ۴۱۰ هزار و ۵۴۴ ریال بود.

در پایان، ۱۶ هزار تن ورق گالوانیزه خودرو به تابلوی معاملات راه یافت و ۱۶ هزار تن تقاضا برای آن وجود داشت. ضمن اینکه قیمت میانگین موزون ثبت شده برای این محصول ۴۵۹ هزار و ۸۵۸ ریال می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *