اطلاعیه عرضه بورس کالا/ شمش بلوم ۳ درصد ارزان‌تر عرضه شد

براساس اطلاعیه عرضه روز دوشنبه (بیست و هشتم فروردین ماه 1402) امروز شاهد عرضه 5 محصول فولادی در بورس کالا خواهیم بود.

به گزارش خبرنگار فولادبان، براساس جدیدترین اطلاعیه عرضه بورس کالا، امروز دوشنبه بیست و هشتم فروردین ماه ۱۴۰۲، ۳۹۴ هزار و ۶۵ تن محصول فولادی در تالار صنعتی و حراج باز بورس کالا عرضه می‌شود.

بر اساس این اطلاعیه، شمش بلوم، ورق سرد B، ورق گالوانیزه G و ورق گالوانیزه خودرو در تالار صنعتی و تختال C در تالار حراج باز بورس کالا عرضه خواهند شد.

در همین حال، ۲۵۱ هزار و ۵۶۵ تن شمش بلوم با قیمت ۱۷۳ هزار و ۲۹۹ ریال در بورس کالا عرضه می‌شود.ضمن اینکه این قیمت پایه ۳ درصد نسبت به هفته گذشته افت داشته است و از طرفی برای حجم عرضه رشد ۲۵ درصدی را این محصول به ثبت رسانده است.

همچنین در معاملات امروز بورس کالا ۱۲۰ هزار تن تختال C با ۱٫۵ درصد کاهش قیمت، با قیمت پایه ۱۹۶ هزار ریال در دسترس خریداران قرار خواهد گرفت.

علاوه بر این، خریداران ورق سرد B و ورق گالوانیزه G می‎توانند به ترتیب یک‌هزار و ۵۰۰ تن و ۵ هزار تن از این محصولات را با قیمت های پایه ۲۷۰ هزار و ۳۰۶ ریال و ۴۱۰ هزار و ۵۴۴ ریال خریداری کنند.

در پایان، شاهد عرضه ۱۶ هزار تن ورق گالوانیزه خودرو با قیمت پایه ۴۵۹ هزار و ۵۸۵ ریال خواهیم بود.ضمن اینکه این محصول هفته گذشته عرضه نشده بود.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *