اطلاعیه عرضه بورس کالا/ کاهش قیت پایه شمش بلوم

براساس اطلاعیه عرضه روز دوشنبه (بیست و یکم فروردین ماه 1402) امروز شاهد عرضه 8 محصول فولادی در بورس کالا خواهیم بود.

به گزارش خبرنگار فولادبان، براساس جدیدترین اطلاعیه عرضه بورس کالا، امروز دوشنبه بیست و یکم فروردین ماه ۱۴۰۲، ۴۶۷ هزار و ۳۳۰ تن محصول فولادی در تالار صنعتی بورس کالا عرضه می‌شود.

در همین حال، ۱۹۹ هزار و ۸۳۰ تن شمش بلوم با قیمت ۱۷۸ هزار و ۷۷۲ ریال در بورس کالا عرضه می‌شود که این قیمت نشان از کاهش ۱۷٫۳ درصدی نسبت به عرضه هفته گذشته دارد.

همچنین در معاملات امروز بورس کالا به میزان ۱۰۰ هزار تن از تختال c و همچنین ۱۰۰ هزار تن از تختال SM در تالار حراج باز بورس کالا عرضه خواند شد. ضمن اینکه این و محصول به قیمت پایه ۱۹۹ هزار ریال در دسترس مشتریان قرار خواهند گرفت.

علاوه بر این، فروشندگان ورق رنگی برای عرضه امروز یک‌هزار تن از این محصول را با قیمت پایه ۴۶۶ هزار و ۴۸۴ ریال عرضه خواهند کرد.

همچنین، برای ۳ هزار و ۵۰۰ تن ورق سرد B که در تالا صنعتی عرضه خواهد شد،قیمت پایه ۲۷۰ هزار و ۸۸۰ ریال در نظر گرفته شده است.

در ادامه، ۴۵ هزار هزار تن ورق سرد خودرو و ۱۵ هزار تن ورق سرد لوازم خانگی با قیمت پایه ۳۴۹ هزار و ۲۶۷ ریال عرضه خواهد شد.

در پایان، شاهد عرضه ۳ هزار تنی ورق گالوانیزه خواهیم بود.ضمن اینکه این محصول کاهش ۳٫۴ درصدی را در قیمت پایه خود تجربه کرده است و با قیمت ۳۹۶ هزار و ۴۸۴ ریال عرضه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *