نوسان در بازار فلزات لندن/ قیمت میلگرد افزایشی شد

بررسی معاملات روز گذشته محصولات فولادی درمهم‌ترین بورس فلزات اروپا (LME) نشان می‌دهد که در آخرین ساعات معاملاتی در بورس لندن، 3 محصول مهم فولادی در این بازار با افزایش قیمت مورد معامله قرار گرفتند. در این میان قیمت ورق گرم چین با کاهش قیمت مورد معامله قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار فولادبان، براساس اطلاعات تابلوی معاملات بورس فلزات لندن، قیمت هر تن میلگرد برای تحویل روز با افزایش ۶٫۵ دلاری نسبت به روز قبل ( رشد ۰٫۹ درصدی)، با قیمت ۶۸۵ دلار به فروش رسید.

همچنین قراردادهای آتی تحویل یک ماهه این محصول با نرخ ۶۸۸ دلار، به ازای هر تن منعقد شد که این نرخ نسبت به روز قبل، افزایش ۹٫۵ دلاری ، (رشد ۱٫۴ درصدی) را نشان می‌هد.

در این میان، هر تن قراضه برای تحویل روز با افزایش ۵ دلاری، نسبت به روز قبل (رشد ۱٫۱ درصدی) با قیمت ۴۳۲ دلار، به فروش رسید.

همچنین قراردادهای آتی تحویل یک ماهه این محصول با نرخ ۴۳۵ دلار به ازای هر تن منعقد شد که این نرخ نسبت به روز قبل، از کاهش ۲ دلاری، (افت ۰٫۴ درصدی) حکایت دارد.

قراردادهای آتی یک ماهه ورق گرم فوب آمریکا نیز بدون تغییر ب قیمت یک هزار و ۱۷۵ دلار منعقد شد.

علاوه بر این، نرخ قراردادهای آتی یک ماهه ورق گرم فوب چین با نرخ ۶۳۲ دلار به ازای هر تن معامله شد که نشان از افت ۸ دلار، (کاهش ۱٫۲ درصدی) دارد.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *