آمار نهایی معاملات بورس کالا/ ۸۱ درصد محصولات فولادی به فروش رسید

براساس جزئیات معاملات امروز پانزدهم فروردین 1402 بورس کالا، 81 درصد محصولات عرضه شده معامله شدند.

به گزارش خبرنگار فولادبان، امروز سه‌شنبه پانزدهم فروردین ماه ۱۴۰۲، از ۵۵۷ هزار و ۱۳۰ تن محصول فولادی در تالار صنعتی و حراج باز بورس کالا، ۴۵۴ هزار و ۱۰ تن یعنی معادل ۸۱ درصد محصولات به معامله رسیدند.

در همین حال، ۱۶۲ ‌هزار و ۷۵۰ تن شمش بلوم در دسترس مشتریان قرار گرفت و ۶۱ درصد آن، یعنی ۱۰۰‌ هزار و ۳۳۰ تن به فروش رسید. ضمن اینکه قیمت میانگین موزون ثبت شده برای این محصول ۱۸۸هزار و ۶۹۳ ریال است که نسبت به قیمت پایه افزایش ۲٫۱ درصدی را رقم زد.

همچنین، ۲۲ هزار تن از  حجم عرضه شده تختال C، مورد معامله قرار گرفت. ضمن اینکه این محصول با قیمت ۲۰۱ هزار و ۳۰۰ ریال به فروش رسید که نشان از ثبات قیمت این محصول دارد.

امروز فروشندگان ورق رنگی، به میزان ۸ هزار تن از  این محصول عرضه کردند و ۶۸ درصد آن با  همان قیمت پایه یعنی ۴۶۱ هزار و ۸۳۱ ریال به فروش رسید.

علاوه بر این، ۱۵ ‌هزار تن ورق سرد B در دسترس مشتریان قرار گرفت که ۱۰۰ درصد آن خریداری شد. ضمن اینکه قیمت میانگین موزون ۳۶۹ هزار ۲۶۷ ریال برای ورق سرد B به ثبت رسید.

مشتریان ورق ثلع اندود هم امروز ۹۷ درصد حجم عرضه این محصول یعنی معادل ۶ هزار و ۳۵۰ تن را با قیمت میانگین موزون ۴۷۶ هزار و ۵۲۴ ریال خریداری کردند.

در ادامه، تمام ۴ هزار و ۸۰۰ تن ورق گالوانیزه G با قیمت ۴۱۰ هزار و ۵۴۴ ریال به فروش رسید که این قیمت تغییری نسبت به قیمت پایه این محصول نداشت.

در پایان، مشتریان ۱۰۰ درصد ورق گرم HR یعنی معادل ۳۰۰ هزار و ۸۰ تن را با قیمت موزون ۲۴۳ هزار و ۸۹۳ ریال خریداری کردند که نشان از رشد ۲۵ درصدی ان نسبت به قیمت پایه این محصول دارد.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *