اطلاعیه عرضه بورس کالا/ کاهش حجم عرضه شمش بلوم

براساس اطلاعیه عرضه روز دوشنبه (چهاردهم فروردین ماه 1402) امروز شاهد عرضه 10 محصول فولادی در بورس کالا خواهیم بود.

به گزارش خبرنگار فولادبان، براساس جدیدترین اطلاعیه عرضه بورس کالا، امروز دوشنبه چهاردهم فروردین ماه ۱۴۰۲، ۲ میلیون و ۲۸۹ هزار و ۵۷۵ تن محصول فولادی در تالار صنعتی و حراج باز بورس کالا عرضه می‌شود.

بر اساس این اطلاعیه، شمش بلوم، میلگرد ساده صنعتی، میلگرد کلاف، تیرآهن، ورق گالوانیزه G، گندله سنگ آهن و آهن اسفنجی در تالار صنعتی و سنگ آهن دانه بندی، سنگ آهن کلوخه و کنسانتره سنگ آهن در تالار حراج باز بورس کالا عرضه خواهند شد.

در همین حال، ۵۷ هزار و ۱۶۰ تن شمش بلوم با قیمت ۲۱۶ هزار و ۲۸۷ ریال در بورس کالا عرضه می‌شود. ضمن اینکه این محصول حجم عرضه خود را، ۶۴ درصد نسبت به هفته قبل کاهش داده است اما برای قیمت پایه افزایش ۱۹٫۲ درصدی را تجربه کرده است.

همچنین در معاملات امروز بورس کالا ۳ هزار و ۳۰۰ تن میلگرد ساده صنعتی با قیمت پایه ۲۳۰ هزار و ۲۲۶ ریال در دسترس خریداران قرار خواهد گرفت.

علاوه بر این، فروشندگان میلگرد کلاف برای عرضه امروز ۲ هزار و ۴۱۲ تن از این محصول را با قیمت پایه ۲۱۸ هزار و ۲۰ ریال عرضه خواهند کرد.

همچنین، ۳ هزار و ۷۰۳ تن تیرآهن با قیمت پایه ۲۳۶ هزار و ۹۸۳ ریال در تالار صنعتی عرضه خواهد شد.

در ادامه، یک‌هزار تن ورق گالوانیزه G با قیمت پایه ۴۱۰ هزار و ۵۴۴ ریال عرضه خواهد شد.

در همین حال ۱۵۰ هزار تن سنگ آهن دانه بندی شده، ۳۰۰ هزار تن سنگ آهن کلوخه و ۵۸۸ هزار تن کنسانتره سنگ آهن در تالار حراج باز عرضه خواهند شد که قیمت پایه این محصولات به ترتیب ۹ هزار و ۵۵ ریال ، ۱۴ هزار و ۶۰۰ ریال و ۳۰ هزار و ۵۰۸ ریال است.

در پایان، ۱۳۴ هزار تن آهن اسفنجی با قیمت پایه ۱۰۱ هزار و ۳۱ ریال در تالار صنعتی عرضه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *