آمار نهایی معاملات بورس کالا/ شمش باز هم بی مشتری ماند

براساس جزئیات معاملات امروز چهاردهم فروردین 1402 بورس کالا، شمش بلوم تقاضایی نداشت و به تابلوی معاملات راه پیدا نکرد.

به گزارش خبرنگار فولادبان، امروز دوشنبه چهاردهم فروردین ماه، از ۲ میلیون و ۲۸۹ هزار و ۵۷۵ تن محصول فولادی در تالار صنعتی و حراج باز بورس کالا، یک میلیون و ۹۰ هزار و ۶۱۵ تن یعنی معادل ۴۷٫۶ درصد محصولات به معامله رسیدند.

در همین حال، ۲ ‌هزار و ۴۱۲ تن میلگرد در دسترس مشتریان قرار گرفت و ۱۰۰ درصد آن به فروش رسید. ضمن اینکه قیمت میانگین موزون ثبت شده برای این محصول ۲۴۵ هزار و ۵۶۳ ریال است که نسبت به قیمت پایه کاهش ۹٫۸ درصدی را رقم زد.

همچنین، ۳ هزار و ۷۰۳ تن از حجم عرضه شده تیرآهن، مورد معامله قرار گرفت. ضمن اینکه این محصول با قیمت ۲۶۶ هزار و یک ریال به فروش رسید که نشان از رشد ۱۲٫۲ درصدی قیمت این محصول دارد.

امروز فروشندگان ورق گالوانیزه G به میزان یک هزار تن از  این محصول عرضه کردند که تمامی آن با همان قیمت پایه یعنی ۴۱۰ هزار و ۵۴۴ ریال به معامله رسید.

علاوه بر این، ۳۰۰ ‌هزار تن سنگ آهن کلوخه در دسترس مشتریان قرار گرفت که ۱۰۰ درصد آن خریداری شد. ضمن اینکه قیمت میانگین موزون ۷ هزار ۳۰۵ ریال برای سنگ آهن کلوخه به ثبت رسید.

مشتریان کنسانتره سنگ آهن هم امروز ۵۴ درصد حجم عرضه این محصول یعنی معادل ۳۲۰ هزار تن را با قیمت میانگین موزون ۳۱ هزار و ۲۸۳ ریال خریداری کردند.

در ادامه، ۳۱ درصد از یک میلیون و ۵۰ هزار تن گندله سنگ آهن با قیمت ۴۰ هزار و ۹۱۰ ریال به فروش رسید که این قیمت تغییری نسبت به قیمت پایه این محصول نداشت.

در پایان، مشتریان ۹۸ درصد آهن اسفنجی یعنی معادل ۱۳۲ هزار و ۵۰۰ تن را با قیمت موزون ۱۱۰ هزار و ۸۲ ریال خریداری کردند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *