بازار لندن یکدست سبز شد/ میلگرد و ورق گرم آمریکا؛ صدر نشین افزایش قیمت

بررسی معاملات روز گذشته محصولات فولادی درمهم‌ترین بورس فلزات اروپا (LME) نشان می‌دهد که در آخرین ساعات معاملاتی در بورس لندن، تمام محصولات مهم فولادی در این بازار با افزایش قیمت مورد معامله قرار گرفتند. در این میان، ورق گرم آمریکا بیشترین و ورق گرم چین کمترین افزایش قیمت را تجربه کردند.

به گزارش خبرنگار فولادبان، براساس اطلاعات تابلوی معاملات بورس فلزات لندن، قیمت هر تن میلگرد برای تحویل روز با افزایش ۱۱ دلاری نسبت به روز قبل (رشد ۱٫۴ درصدی)، با قیمت ۷۶۶ دلار به فروش رسید.

همچنین قراردادهای آتی تحویل یک ماهه این محصول با نرخ ۷۰۵ دلار، به ازای هر تن منعقد شد که این نرخ نسبت به روز قبل، افزایش ۵ دلاری، (رشد ۰٫۷ درصدی) را نشان می‌هد.

در این میان، هر تن قراضه برای تحویل روز با افزایش ۲٫۵ دلار، نسبت به روز قبل (رشد ۰٫۵ درصدی) با قیمت ۴۶۵ دلار، به فروش رسید.

همچنین قراردادهای آتی تحویل یک ماهه این محصول با نرخ ۴۲۷ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن منعقد شد که این نرخ نسبت به روز قبل، از رشد ۳ دلاری، (افزایش ۰٫۷ درصدی) حکایت دارد.

قراردادهای آتی یک ماهه ورق گرم فوب آمریکا نیز با نرخ ۸۴۰ دلار و ۹۵ سنت منعقد شد که نسبت به روز قبل خود از رشد ۱۱ دلار و ۵۴ سنتی ( رشد ۱٫۳ درصدی) حکایت دارد.

علاوه بر این، نرخ قراردادهای آتی یک ماهه ورق گرم فوب چین با نرخ ۶۴۱ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن معامله شد که نشان از رشد یک دلاری، (افزایش ۰٫۱ درصدی) دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *