آمار نهایی معاملات بورس کالا/ افزایش قیمت ورق‌های فولادی

براساس جزئیات معاملات امروز 24 آذر1401 بورس کالا، قیمت ورق سرد B و ورق گرم B به ترتیب افزایش 16.6 و 14 درصدی را در معاملات امروز رقم زدند.

به گزارش خبرنگار فولادبان، امروز سه‌شنبه ۲۴ آذر ماه۱۴۰۱، از ۳۶ هزار و ۵۰۰ تن محصول فولادی در تالار صنعتی بورس کالا ۲۲ هزار و ۶۵۰ تن، یعنی معادل ۶۲ درصد محصولات به معامله رسیدند.

در همین حال، ۴ هزار و ۲۰۰ تن از حجم عرضه شده ورق سرد B در بورس کالا مورد معامله قرار گرفت. ضمن اینکه این محصول با ثبت رقابت ۶ درصدی و با قیمت پایانی ۲۴۰ هزار و  ۱۶۸ ریال به فروش رسید.

همچنین یک‌ هزار و ۸۰۰ تن ورق قلع اندود در دسترس مشتریان قرار گرفت و فقط ۲٫۷ درصد، یعنی ۵۰ تن از آن به فروش رسید، ضمن اینکه قیمت میانگین موزون ثبت شده برای این محصول ۳۶۹ هزار ریال است که نسبت به قیمت پایه تغییری نداشته است.

علاوه بر این، ۲۴ هزار و ۵۵۰ تن ورق گالوانیزه G با قیمت پایانی ۲۹۱ هزار و ۶۸۶ ریال در بورس کالا معامله شد که این نرخ، ۴٫۶ درصد بالاتر از قیمت پایه صبح امزوز این محصول است.

در پایان مشتریان ۱۰۰ درصد از ورق گرم B عرضه شده را ۲۴  هزار و ۶۲۲ ریال بالاتر از قیمت پایه این محصول، یعنی با قیمت میانگین موزون ۱۹۱ هزار و ۳۲۴ ریال خریداری کردند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *