جست و جو بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
عینک فولادی 24 شهریور 1401 - 2 سال پیش زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

گزارش هفتگی فولادبان از معاملات بورس کالا/ از مهمترین اتفاق هفته چه خبر؟

خبرنگار فولادبان به بررسی معاملات بورس کالا در هفته جاری پرداخت.

به گزارش خبرنگار فولادبان، جزئیات معاملات بورس کالا در هفته جاری مورد بررسی قرار گرفت. در همین راستا، در مهمترین عرضه هفته، دوشنبه 21 شهریور ماه 1401، ۲۱۷ هزار و ۸۴۰ تن شمش بلوم در بورس کالا با قیمت پایه ۱۲۳ هزار و ۸۴۲ ریال عرضه شد که از این میزان، ۱۳۹ هزار و ۱۴۵ تن با قیمت ۱۲۴ هزار و ۵۷۹ ریال فروخته شد. به عبارت دیگر، ۶۳٫۸ درصد از شمش بلوم عرضه شده در معاملات امروز بورس کالا به فروش رسید.

جزئیات این معاملات به شرح ذیل است:

ریز معاملات  روز شنبه 19 شهریور ماه

در معاملات روز شنبه ۱۹ شهریور ماه ۱۴۰۱، قرار بود ۹۵۸ هزار و ۷۵۵ تن محصول فولادی در بورس کالا عرضه شود که از این میزان، سرانجام ۶۴۲ هزار و ۴۱ تن معادل ۶۶٫۹ درصد به تابلوی معاملات راه یافت.

در همین حال، از ۶۲ هزار و ۲۰۰ تن شمش بلومی که قرار بود امروز در بورس کالا با قیمت پایه ۱۴۰ هزار و ۲۳۴ ریال عرضه شود، حدود ۳۹ هزار تن به تابلوی معاملات راه پیدا کرد. در نهایت فقط ۷ هزار تن شمش بلوم  با قیمت ۱۴۰ هزار و ۳۵۸ ریال در بورس کالا به فروش رسید.

همچنین ۷۹٫۱ درصد از ۱۳۹ هزار تن آهن اسفنجی در تابلوی معاملاتی امروز بورس کالا با قیمت پایانی  ۷۴ هزار و ۷۹۳ ریال مورد معامله قرار گرفت.

در ادامه ۱۰ هزار تن ورق گالوانیزه خودرو با قیمت پایه ۲۴۷ هزار و ۵۵۶ ریال عرضه شد که در نهایت این محصول با همان قیمت پایه معامله شد.

علاوه بر این، ۷۵ هزار تن کنسانتره سنگ آهن در تابلوی معاملاتی امروز بورس کالا با رقابت ۴٫۸ درصدی – به میزان ۷۵ هزار تن- به فروش رسید.

همچنین، ۳۷۵ هزار تن گندله سنگ آهن در تابلوی معاملاتی امروز بورس کالا با رقابت ۰٫۶ درصد و با قیمت پایانی ۲۶ هزار و ۶۶۷ ریال مورد معامله قرار گرفت..

ریز معاملات  روز یک شنبه 20 شهریور ماه

در معاملات روز یکشنبه ۲۰ شهریور ماه ۱۴۰۱، از ۷۰ هزار تن محصول فولادی عرضه شده در تالار صنعتی بورس کالا، هیچ محصول فولادی مورد معامله قرار نگرفت.

در همین حال، ۷۰ هزار تن آهن اسفنجی بریکت در بورس کالا با قیمت پایه ۸۱ هزار و ۶۳۹ ریال عرضه شد که به دلیل کمبود تقاضای لازم از روی تابلو معاملات بورس کالا حذف شد.

ریز معاملات روز دوشنبه 21 شهریور ماه

در معاملات روز دوشنبه ۲۱ شهریور ماه ۱۴۰۱، از ۲۹۷ هزار و ۸۴۰ تن محصول فولادی، ۲۶۹ هزار و ۱۸۰ تن معادل ۹۰٫۳ درصد در تابلوی معاملات بورس کالا مورد معامله قرار گرفت.

در همین حال،  ۲۱۷ هزار و ۸۴۰ تن شمش بلوم در بورس کالا با قیمت پایه ۱۲۳ هزار و ۸۴۲ ریال عرضه شد که از این میزان، ۱۳۹ هزار و ۱۴۵ تن با قیمت ۱۲۴ هزار و ۵۷۹ ریال فروخته شد. به عبارت دیگر، ۶۳٫۸ درصد از شمش بلوم عرضه شده در معاملات امروز بورس کالا به فروش رسید..

همچنین، ۶۸٫۷ درصد از  ۸۰ هزار تن تختال c در تابلوی معاملاتی امروز بورس کالا با قیمت پایانی ۱۱۶ هزار و ۹۲۸ ریال عرضه شد که در نهایت ۵۵ هزار تن این محصول  مورد معامله قرار گرفت.

ریز معاملات روز سه شنبه 22 شهریور ماه

در معاملات  روز سه شنبه ۲۲ شهریور ماه ۱۴۰۱، از ۲۴ هزار و ۱۰۰ تن محصول فولادی ۱۳ هزار و ۵۰۰ تن معادل ۵۶٫۰۱ درصد در تابلوی معاملات  مورد معامله قرار گرفت.

در همین حال، ۲۱ هزار و ۳۰۰ تن ورق گالوانیزه G در بورس کالا با قیمت پایه ۲۴۶ هزار و ۱۲۴ ریال عرضه شد که از این میزان، ۸ هزار و ۴۰۰ تن با قیمت ۲۴۸ هزار و ۹۹۴ ریال فروخته شد به عبارت دیگر، ۳۹٫۴ درصد ازورق گالوانیزه G عرضه شده در معاملات امروز بورس کالا به فروش رسید.

همچنین،  ۶٫۲ در صد از ۸۰۰ تن ورق قلع اندود در تابلوی معاملاتی امروز بورس کالا با قیمت پایانی ۳۴۵ هزار ریال مورد معامله قرار گرفت و فقط  ۵۰ تن این محصول معامله شد.

علاوه بر این، ۲ هزار تن ورق رنگی با قیمت پایه ۲۸۳ هزار و ۶۷۲ ریال عرضه شد اما در نهایت این محصول فروخته نشد.

ریز معاملات روز چهارشنبه 23 شهریورماه

در معاملات روز چهار شنبه ۲۳ شهریور ماه ۱۴۰۱، از ۲۰۱ هزار و ۴۰۸ تن محصول فولادی، ۱۷۴ هزار و ۲۷۳ تن معادل ۸۶٫۵ درصد در تابلوی معاملات بورس کالا مورد معامله قرار گرفت.

در همین حال، امروز ۱۶۴ هزارو ۹۵۰ تن میلگرد در بورس کالا باقیمت پایه ۱۳۹ هزار و ۸۰۶ ریال عرضه شد که از این میزان، ۶۸ هزار و یک تن با قیمت ۱۴۱ هزار و ۳۶۳ ریال به فروش رسید. به عبارت دیگر، ۵۸٫۸ درصد از میلگرد عرضه شده در معاملات امروز بورس کالا معامله نشد.

همچنین ۷۰٫۷  درصد از  ۲۱ هزار و ۸۴۶ تن تیرآهن در تابلوی معاملاتی امروز بورس کالا با قیمت پایانی  ۱۵۹ هزار و ۷۴۶ ریال مورد معامله قرار گرفت.

در ادامه  ۳ هزار تن ورق سرد با قیمت پایه ۱۹۱ هزار و ۲۹۸ ریال عرضه شد که در نهایت به طور کامل با قیمت ۲۳۱ هزار و ۷۸۷ ریال معامله شد.

علاوه بر این، یک هزار و ۹۰۰ تن ناودانی در تابلوی معاملاتی امروز بورس کالا با رقابت ۳٫۳ درصدی به میزان ۷۷۵ تن به فروش رسید.

همچنین، ۲ هزار و ۵۷۹ تن نبشی در تابلوی معاملاتی امروز بورس کالا با رقابت ۳٫۸ درصد با قیمت پایانی ۱۵۲ هزار و ۴۲۲ ریال مورد معامله قرار گرفت.

مطالب مرتبط
  • نظراتی که حاوی فحش و افترا به هیچ عنوان پذیرفته نمیشوند
  • حتما با کیبورد فارسی اقدام به ارسال دیدگاه کنید فینگلیش به هیچ هنوان پذیرفته نمیشوند
  • موارد درگیری با کاربران در پاسخ به نظرات دیگر کاربران پذیرفته نمی‌شود.
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جست و جو بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors