محدودیتی در تأمین برق نداشتیم

مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان گفت: مجموعه اقدامات برای کاهش عدم‌النفع مدیریت مصرف از جمله انتقال تامین تعمیرات اساسی به زمان مدیریت مصرف در دستور کار فولاد مبارکه قرار دارد.

به گزارش فولادبان، محمدیاسر طیب‌نیا با اشاره به تامین پایدار برق در ۲.۵ ماه گذشته از ابتدای سال ۱۴۰۱ گفت: تا الان محدودیتی از جانب تامین انرژی برق به محموعه فولاد مبارکه اصفهان اعمال نشده است.

وی در تشریح شرایط دریافت برق این شرکت به عنوان یک صنعت بزرگ گفت: انرژی مورد نیاز فولاد مبارکه به طور کامل تامین شده و برنامه‌های مدیریت مصرف برق ضمن هماهنگی با مقامات استانی و ستادی مرکز در ادامه اعمال خواهد شد.

مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان در مقایسه شرایط تامین برق در سال جاری نسبت به سال گذشته افزود: صنعت برق در سال جاری سعی دارد با هماهنگی کامل نسبت به اعمال مدیریت مصرف اقدام کند، اما طبیعتا هیچ صنعتی به طور کامل از محدودیت رضایت ندارد.

طیب‌نیا با اشاره به اقدامات صنعت برق به منظور جبران اعمال سیاست‌های مدیریت مصرف در فصل گرم گفت: سعی شده است با هماهنگی‌هایی تا حد امکان زمینه جبران انرژی مدیریت مصرف شده تابستان در سایر ماه‌های سال مهیا شود.

وی در مقایسه شرایط تامین برق صنایع در سال جاری و سال گذشته گفت: در حال رایزنی هستم تا نسبت به سال گذشته شرایط بهتری را تجربه کنیم.

مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان با اشاره به اقدامات پیشنهاد شده از سوی وزارت نیرو نظیر انتقال تامین تعمیرات اساسی به زمان مدیریت مصرف در فصل گرم، گفت: مجموعه اقدامات برای کاهش عدم‌النفع مدیریت مصرف از جمله انتقال تامین تعمیرات اساسی به زمان مدیریت مصرف در دستور کار فولاد مبارکه قرار دارد.

گفتنی است، پیش از این سخنگوی صنعت برق از افزایش ۱۰ درصدی تامین برق برای صنایع در ۲.۵ ماه ابتدایی سال جاری نسبت به سال گذشته خبر داده بود. (فارس)

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *