تأیید مجدد محصولات ذوب آهن اصفهان برای صادرات

ممیزی خارجی مراقبتی گواهینامه CARES ذوب آهن اصفهان، جهت صادرات میلگرد تولیدی این شرکت با موفقیت انجام شد.

به گزارش فولادبان، رضوانیان، معاون برنامه‌ریزی و توسعه ذوب آهن اصفهان در جلسه افتتاحیه ممیزی خارجی مراقبتی گواهینامه CARES که با حضور مدیران مرتبط در سالن جلسات مدیر عامل شرکت برگزار شد، به بیان اقدامات انجام شده در زمینه ارتقاء کیفیت، اقدامات آموزشی و کسب حداکثر رضایتمندی مشتری پرداخت و گفت: ذوب آهن اصفهان فراتر از اجرای الزامات استانداردهای مورد بررسی و استقرار و تمدید آن‌ها، همواره با نهایت سعی و تلاش در جهت افزایش بهره‌وری توأم با رعایت حقوق مصرف‌کننده و حفظ کرامت انسانی کارکنان گام برداشته است.

محمد صدری، مدیرکیفیت فراگیر ذوب آهن اصفهان نیز، گفت: اولین ممیزی مراقبتی بعد از اخذ گواهینامه CARES طی روزهای ۱۹ و ۲۰ اردیبهشت توسط سرممیز مؤسسه مذکور Serdar Anlas از انگلستان و در مدیریت‌های مرتبط انجام شد و با توجه به عدم مشاهده هیچگونه عدم انطباقی، گواهینامه CARES برای این شرکت تمدید اعتبار شد.

صدری تأکید کرد: با توجه به شرایط ویژه ناشی از بحران شیوع کرونا، این ممیزی با استفاده از بستر اینترنت و به صورت از راه دور (audit Remote) صورت پذیرفت.

مدیرکیفیت فراگیر ذوب آهن اصفهان گفت: مدیریت‌های مختلف به ویژه آزمایشگاه مرکزی، مهندسی نورد، فولادسازی، اتوماسیون و ارتباطات، بازاریابی و فروش خارجی، آموزش و توسعه منابع انسانی، روابط عمومی، پشتیبانی فروش و برنامه‌ریزی حمل، حراست ، فناوری اطلاعات و دیگر مدیریت‌های مرتبط در برگزاری موفقیت آمیز این دوره از ممیزی مشارکتی فعال داشتند.

در جلسه اختتامیه نیز، سرممیز مؤسسه CARES ضمن تشریح چگونگی ممیزی انجام شده در قسمت‌های مختلف شرکت، تلاش گسترده ذوب آهن اصفهان در جهت تحقق و ابقای شرایط استاندارد CARES در این مجتمع صنعتی را قابل ملاحظه دانست و گفت: ممیزی مراقبتی گواهینامه CARES در ذوب آهن اصفهان همانند دوره‌های قبلی با موفقیت انجام و گواهینامه مربوطه تمدید اعتبار می‌گردد. لازم به ذکر است که ذوب آهن اصفهان تنها دارنده گواهینامه CARES در ایران است. (چیلان)

با توجه به اینکه عوارض صادراتی برای محصولات نهایی زنجیره فولاد صفر در نظر گرفته شده است، صادرات میلگرد ذوب آهن به بازارهای جهانی می‌تواند دریچه جدیدی به روی این کارخانه باز کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *