عرضه ۳۵ هزار تن میلگرد و تیرآهن تا ساعاتی دیگر/ افزایش قیمتهای پایه

معاملات این هفته بورس کالای ایران با عرضه حدود 20 هزار تن میلگرد و 15 هزار تن تیرآهن آغاز میشود. قیمت‌های پایه نسبت به عرضه قبلی حدود 300 تومان افزایش یافته است.

به گزارش فولاد بان، در معاملات امروز شنبه ۳ خرداد، فولاد امیرکبیرخزر ۶۶۰ تن سبد میلگرد مخلوط را با قیمت پایه ۵۶۹۷۷ ریال بصورت نسیه  عرضه نموده و در ۱۲ خرداد تحویل خواهد داد. صنایع فولاد کاوه تیکمه داش ۲۳۹۸ تن سبد میلگرد ۱۴ تا ۳۲ – A3 را با قیمت پایه ۵۶۹۷۷ ریال بصورت سلف  عرضه نموده و در ۲۹ خرداد تحویل خواهد داد. تولیدی فولاد سپید فراب کویر  نیز۲۲۰۰ تن سبد میلگرد مخلوط را با قیمت پایه ۵۶۹۷۷ ریال بصورت سلف  عرضه نموده و در ۳۱ خرداد تحویل خواهد داد.

به گزارش فولادبان، در معاملات امروز رینگ فولادی، قائم پروفیل رازی ۸۸۰ تن سبد میلگرد ۱۴ تا ۲۵ را با قیمت پایه ۵۶۹۷۷ ریال بصورت سلف  عرضه نموده و در ۳۰ خرداد تحویل خواهد داد. مجتمع فولاد خراسان ۲۰۰۲ تن سبد میلگرد ۲۸تا۱۴-A3 را با قیمت پایه ۵۶۹۷۷ ریال بصورت نقدی  عرضه نموده و در ۱۰ خرداد موعد تحویل آن به مشتری خواهد بود. ذوب آهن اصفهان نیز ۲۲۰۰ تن سبد میلگرد مخلوط را با قیمت پایه ۵۵۲۶۸ ریال بصورت سلف  عرضه نموده و در ۲۷ مرداد به مشتریانش تحویل میدهد.

امروز همچنین یک عرضه تیرآهن نیز داریم. ذوب آهن اصفهان ۲۲۰۰ تن سبد تیرآهن مخلوط را با قیمت پایه ۵۶۷۶۲ ریال به بورس آورده که بصورت سلف عرضه میشود و در ۲۷ مرداد تحویل مشتری میدهد.

پس از فعل و انفعالات هفته گذشته بویژه مصوبه ستاد تنظیم بازار، معاملات امروز میلگرد و تیرآهن با حدود ۳۰۰ تومان افزایش در قیمت پایه آغاز میشود.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *