اطلاعیه عرضه بورس کالا/ رشد ۳ درصدی قیمت پایه شمش بلوم

براساس اطلاعیه عرضه روز شنبه (بیست و هشتم مرداد ماه 1402) امروز شاهد عرضه 13 محصول فولادی در بورس کالا خواهیم بود.

به گزارش خبرنگار فولادبان، براساس جدیدترین اطلاعیه عرضه بورس کالا، امروز شنبه بیست و هشتم مرداد ماه ۱۴۰۲، قیمت پایه شمش بلوم افزایش داشته است.

در همین حال، ۳۸ هزار و ۴۱۰ تن شمش بلوم با قیمت ۲۲۷ هزار و ۳۰۵ ریال در بورس کالا عرضه می‌شود. در حالی قیمت این محصول رشد ۳٫۳ درصدی داشته است که حجم عرضه آن ۳۷ درصد نسبت به هفته گذشته کاهش داشته است.

همچنین در معاملات امروز بورس کالا ۵ هزار و ۲۱۴ تن میلگرد ساده صنعتی با قیمت پایه ۳۰۰ هزار و ۳۴۲ ریال در دسترس خریداران قرار خواهد گرفت که از رشد ۲٫۵ درصدی قیمت پایه آن حکایت دارد.

علاوه بر این، فروشندگان میلگرد آلیاژی و میلگرد کلاف می‎توانند به ترتیب ۲ هزار تن و ۷ هزار و ۸۰۶ تن از این محصولات را با قیمت های پایه ۲۲۱ هزار و ۳۳۳ ریال و ۲۵۴ هزار و ۳۵۴ ریال خریداری کنند.

همچنین، برای ۴ هزار و ۱۶۳ تن تیرآهن که در تالا صنعتی عرضه خواهد شد، قیمت پایه ۲۸۷ هزار و ۵۱۴ ریال در نظر گرفته شده است که نشان از رشد ۷٫۳ درصدی برای قیمت پایه و افت ۴۵ درصدی برای حجم عرضه دارد.

در ادامه،  ۴۵ هزار و ۷۰۰ تن ورق سرد خودرو و ۱۵ ‌هزار تن ورق سرد لوازم خانگی در تالار صنعتی عرضه خواهد شد. قیمت پایه این دو محصول به ترتیب ۳۱۷ هزار و ۳۲۰ ریال و ۳۲۳ هزار و ۴۲۳ ریال اعلام شده است.

علاوه بر این، مشتریان ورق گالوانیزه خودرو می‌توانند ۷۰۰ تن از این محصول را با قیمت ۴۰۱ هزار و ۹۰ ریال خریداری کنند.

در همین حال، ۳۵ هزار و ۹۰ تن ورق گرم خودرو با قیمت پایه ۲۷۲ هزار و ۷۰۶ ریال عرضه خواهد شد.

در ادامه، ۲۰۰ هزار تن سنگ آهن کلوخه و ۶۳۰ هزار و ۸۰۰ تن کنسانتره سنگ آهن در تالار حراج باز و تالار صنعتی عرضه خواهند شد. قیمت پایه این دو محصول به ترتیب ۴ هزار ریال و ۳۵ هزار و ۴۵۱ ریال اعلام شده است.

در پایان، شاهد عرضه ۱۷۶ هزار تن آهن اسفنجی با قیمت پایه ۱۲۱ هزار و ۵۵ ریال خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *