رینگ صادراتی بورس کالا؛ فولاد با چه نرخ دلاری کشف قیمت شد

یک مقام مسئول دولتی با ارائه جدول آماری به بررسی کشف قیمت ارزی محصولات فولادی در رینگ صادراتی معاملات بورس کالا در 10 روز اخیر پرداخته است.

به گزارش فولادبان، در گزارش مدیریت اقتصادی و توسعه سرمایه گذاری ایمیدرو در فضای مجازی آمده است: محصولات صادراتی به ویزه محصولات فولادی در بورس کالا با نرخ‌های متفاوتی معامله شد به گونه ای که نرخ هر دلار در رینگ معاملات صادراتی برای  محصولات نماد “فملی ” به‌ویژه کاتد مس ۳۵ هزار و ۶۰۰ تومان کشف قیمت شد.

در ادامه این گزارش با اشاره به معاملات فولادی در رینگ صادراتی بورس کالا تصریح شده است: نرخ هر یک دلار برای معاملات در رینگ صادراتی شرکت آهن و فولاد ارفع برای صادرات شمش فولاد رقمی حدود ۳۲ هزار تومان کشف قیمت شد که این رقم برای شرکت فولاد کاوه و صادرات محصول شمش فولادی آن ۳۱ هزار و ۴۰۰ تومان بود.

مدیریت اقتصادی و توسعه سرمایه گذاری ایمیدرو در پایان با تاکید بر توجه مدیران عامل و سهامداران شرکت‌های معدنی و صنایع معدنی و پتروشیمی چنین نتیجه گیری کرده است: فعالان صنایع به فرصت‌های جدید فروش در رینگ های صادراتی بورس کالا توجه ویژه داشته باشند، زیرا با توجه به شرایط رکود جهانی فرصت توسعه بازار، رشد سودآوری و صادرات با تکیه بر این ابزارها مهیاست.