گزارش هفتگی «فولادبان» از معاملات بازار بندر شانگ‌های+ نمودار/ هفته سقوط قیمت ها در بورس شانگ‌های

«فولادبان» به بررسی معاملات بورس بازار بندر شانگ‌های در یک هفته اخیر پرداخت.

به گزارش خبرنگار فولادبان، بررسی معاملات بورس بازار بندر شانگ‌های در یک هفته اخیر، حکایت ازشروع معاملات مقاطع فولادی با کاهش قیمت درابتدای هفته را دارد به طوری که این ریزش ادامه دار بود و بازار با همین روند به کار خود پایان داد.

 

جزئیات معاملات بورس بازار بندر شانگ‌های در یک هفته اخیر به شرح ذیل است:

 

ریز معاملات روز دوشنبه ۹اکتبر

 

در معاملات روز دو‌شنبه ۹ اکتبر ۲۰۲۳، ( هفدهم مهر ۱۴۰۲)، قیمت متوسط میلگرد با کاهش ۲۸یوآنی، با قیمت ۳ هزار و ۶۳۵یوآن به فروش رفت که این نرخ نسبت به روز ۲۷ سپتامبر، افت ۰٫۷ درصدی را نشان می دهد.

 

این در حالی است که متوسط قیمت فولاد ضد زنگ در بازار بندر شانگ‌های با کاهش ۹۳یوآنی و افت ۰٫۶ درصدی نسبت به روز ۲۷ سپتامبر، بر روی نرخ ۱۴ هزار و ۷۷۳یوآن ایستاد.

 

علاوه بر این، متوسط قیمت ورق گرم در بازار بندر شانگ‌های نسبت به روز ۲۷ سپتامبر، ۱۵یوآن کاهش یافت و به ۳ هزار و ۷۴۰یوآن رسید. به عبارت دیگر، متوسط قیمت این محصول از افت ۰٫۳ درصدی حکایت دارد.

 

ریز معاملات روز سه‌شنبه ۱۰اکتبر

 

در معاملات روز سه‌شنبه۱۰ اکتبر ۲۰۲۳، ( هجدهم مهر ۱۴۰۲)، قیمت متوسط میلگرد با کاهش ۳۳یوآنی، با قیمت ۳ هزار و ۶۰۲یوآن به فروش رفت که این نرخ نسبت به روز قبل، افت یک درصدی را نشان می دهد.

 

این در حالی است که متوسط قیمت فولاد ضد زنگ در بازار بندر شانگ‌های با کاهش ۷۸یوآنی و افت یک درصدی نسبت به روز قبل، بر روی نرخ ۱۴ هزار و ۶۹۴یوآن ایستاد.

 

علاوه بر این، متوسط قیمت ورق گرم در بازار بندر شانگ‌های نسبت به روز قبل، ۳۳یوآن کاهش یافت و به ۳ هزار و ۷۰۸یوآن رسید. به عبارت دیگر، متوسط قیمت این محصول از افت یک درصدی حکایت دارد.

 

همچنین قیمت میلگرد کلاف در این بازار، امروز با کاهش۱۹۲یوآنی و ۵ درصد افت نسبت به روز ۲۷ سپتامبر، با نرخ ۳ هزار و ۸۶۷یوآن معامله شد.

 

ریز معاملات روز چهارشنبه ۱۱اکتبر

 

در معاملات روز چهارشنبه ۱۱ اکتبر ۲۰۲۳، ( هفدهم مهر ۱۴۰۲)، قیمت متوسط میلگرد با کاهش ۳یوآنی، با قیمت ۳ هزار و ۵۹۹یوآن به فروش رفت که این نرخ نسبت به روز قبل، افت ۰٫۰۸ درصدی را نشان می دهد.

 

این در حالی است که متوسط قیمت فولاد ضد زنگ در بازار بندر شانگ‌های با کاهش ۴۱یوآنی و افت ۰٫۲ درصدی نسبت به روز قبل، بر روی نرخ ۱۴ هزار و ۶۵۳یوآن ایستاد.

 

علاوه بر این، متوسط قیمت ورق گرم در بازار بندر شانگ‌های نسبت به روز قبل، یک یوآن کاهش یافت و به ۳ هزار و ۷۰۷یوآن رسید. به عبارت دیگر، متوسط قیمت این محصول از افت ۰٫۰۲ درصدی حکایت دارد.

 

همچنین قیمت میلگرد کلاف در این بازار، امروز با افزایش ۱۱۸یوآنی و ۳ درصد رشد نسبت به روز قبل، با نرخ ۳ هزار و ۹۸۵یوآن معامله شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *