اطلاعیه عرضه بورس کالا/ حجم عرضه شمش بلوم کاهش یافت

براساس اطلاعیه عرضه روز شنبه (چهارم شهریور ماه 1402) امروز شاهد عرضه 12 محصول فولادی در بورس کالا خواهیم بود.

به گزارش خبرنگار فولادبان، براساس جدیدترین اطلاعیه عرضه بورس کالا، امروز شنبه چهارم شهریور ماه ۱۴۰۲، حجم عرضه شمش بلوم کاهش داشته است.

در همین حال، ۱۲ هزار و ۳۲۵ تن شمش بلوم با قیمت ۲۳۱ هزار و ۷۶۸ ریال در بورس کالا عرضه می‌شود. در حالی قیمت این محصول رشد ۱٫۶ درصدی داشته است که حجم عرضه آن ۶۷ درصد نسبت به هفته گذشته کاهش داشته است.

همچنین در معاملات امروز بورس کالا ۵ هزار و ۸۹۶ تن میلگرد ساده صنعتی با قیمت پایه ۳۰۲ هزار و ۳۲۴ ریال در دسترس خریداران قرار خواهد گرفت که از رشد ۰٫۶ درصدی قیمت پایه آن حکایت دارد.

علاوه بر این، فروشندگان میلگرد آلیاژی و میلگرد کلاف می‎توانند به ترتیب ۳ هزار و ۸۰۰ تن و ۸ هزار و ۲۰۲ تن از این محصولات را با قیمت های پایه ۲۷۳ هزار و ۹۱۳ ریال و ۲۷۶ هزار و ۹۱۱ ریال خریداری کنند.

همچنین، برای ۴ هزار و ۳۷۰ تن تیرآهن که در تالا صنعتی عرضه خواهد شد، قیمت پایه ۲۹۸ هزار ریال در نظر گرفته شده است که نشان از رشد ۳٫۶ درصدی برای قیمت پایه و افزایش ۴ درصدی برای حجم عرضه دارد.

در ادامه،  ۶۰۰ تن ورق سرد خودرو و ۱۰ ‌هزار تن ورق گالوانیزه خودرو در تالار صنعتی عرضه خواهد شد. قیمت پایه این دو محصول به ترتیب ۳۰۴ هزار و ۲۸۵ ریال و ۳۹۶ هزار و ۲۶۶ ریال اعلام شده است.

علاوه بر این، مشتریان سنگ آهن دانه بندی می‌توانند ۱۲۵ هزار تن از این محصول را با قیمت ۷ هزار و ۱۷۰ ریال خریداری کنند.

در همین حال، ۱۰۰ هزار تن سنگ آهن کلوخه با قیمت پایه ۵ هزار و ۴۵ ریال عرضه خواهد شد.

در ادامه، ۶۱۶ هزار تن کنسانتره سنگ آهن و ۸۴۵ هزار تن گندله سنگ آهن در تالار حراج باز و تالار صنعتی عرضه خواهند شد. قیمت پایه این دو محصول به ترتیب ۳۵ هزار و ۴۳۷ ریال و ۴۵ هزار و ۸۰۴ ریال اعلام شده است.

در پایان، شاهد عرضه ۲۱۴ هزار تن آهن اسفنجی با قیمت پایه ۱۲۱ هزار و ۲۲ ریال خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *