جست و جو بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
عینک فولادی 30 تیر 1402 - 1 سال پیش زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

گزارش هفتگی فولادبان از معاملات بورس کالا/ از مهمترین عرضه هفته چه خبر؟

خبرنگار فولادبان، جزئیات معاملات بورس کالا در هفته جاری را مورد بررسی قرار داد.

گزارش هفتگی فولادبان از معاملات بورس کالا/ از مهمترین عرضه هفته چه خبر؟ عینک فولادی آمار معاملات بورس کالا, ارزش معاملات بازار بورس, بازار ورق سرد B, تالار حراج باز بورس کالا, تالار صنعتی بورس کالا, شمش بلوم, قیمت فولاد آلیاژی, قیمت میلگرد در بورس, معاملات امروز بورس کالا, میلگرد آلیاژی

به گزارش فولادبان، جزئیات معاملات بورس کالا در هفته جاری مورد بررسی قرار گرفت.

در مهمترین عرضه هفته، در معاملات روز دوشنبه بیست و ششم تیر ماه، برای ۱۳۹ ‌هزار و ۹۱۰ تن شمش بلوم، ۱۵۰ هزار و ۴۲۰ تن تقاضا وجود داشت و قیمت میانگین ۱۹۵ هزار و ۴۶۴ ریال را روی تابلو معاملات به ثبت رساند.

جزئیات این معاملات به شرح ذیل است:

ریز معاملات روز شنبه بیست و چهارم تیر ماه

در معاملات روز شنبه بیست و چهارم تیر ماه ۱۴۰2، قرار بود، یک میلیون و ۹۷۰ هزار و ۸۳۹ تن محصول فولادی در تالار صنعتی و حراج باز بورس کالا معامله شود که  ۹۳۱ هزار و ۵۳۴ تن از این حجم روی تابلوی معاملات قرار گرفت و ۵۲٫۸ درصد محصولات از تابلوی معاملات حذف شدند.

در همین حال، برای یک‌هزار و ۷۰۰ تن شمش بلوم، ۶۰۰ تن تقاضا وجود داشت و قیمت میانگین ۲۲۱ هزار و ۶۹۵ ریال را روی تابلو معاملات به ثبت رساند.

همچنین، میلگرد ساده صنعتی که ۹۹۰ تن از حجم آن به تابلوی معاملات راه پیدا کرد، به میزان  ۳۰۸ تن تقاضا برای این محصول به ثبت رسید و قیمت میانگین ۲۹۴ هزار ریال را روی تابلوی معاملات نشان داد.

علاوه بر این، ۲۰۰ تن تقاضا از سوی مشتریان برای میلگرد آلیاژی ثبت شد که ۱۰۰ تن از میزان حجم راه یافته این محصول به تابلوی معاملات بیشتر بود.

همچنین، تقاضای ۷ هزار و ۵۹۰ تنی برای ۲ هزار و ۹۴۴ تن تیرآهن روی تابلوی معاملات ثبت شد.

امروز حجم راه یافته به تابلوی معاملات ورق سرد خودرو ۵۰۰  تن بود و ۵۰۰ تن تقاضا برای این محصول رقم خورد.

با این حال، برای ۳۰۰ تن ورق سرد لوازم خانگی، ۳۰۰ تن تقاضا از سوی خریدار وجود داشت. در طول معاملات قیمت میانگین  ۳۱۵ هزار و ۵۰۲ ریال برای این محصول رقم خورد.

علاوه بر این، ۲۷۰ هزار تن تقاضا برای کنسانتره سنگ آهن راه یافته به تابلوی معاملات ثبت شد.

همچنین، ۵۳۰ هزار تن گندله سنگ آهن در دسترس مشتریان قرار گرفت اما فقط  ۳۳۹ هزار تن تقاضا برای آن وجود داشت.

در پایان، ۱۳۵ هزار تن آهن اسفنجی به تابلوی معاملات راه یافت و ۲۰۳ هزار و ۹۰۰ تن تقاضا برای آن وجود داشت. ضمن اینکه قیمت میانگین موزون ثبت شده برای این محصول ۱۲۱ هزار و ۵۰۲ ریال می‌باشد.

ریز معاملات روز یکشنبه بیست و پنجم تیر ماه

در معاملات روز یکشنبه بیست و پنجم تیر ماه ۱۴۰2، از ۳۲ هزار و ۵۰۰ تن محصول فولادی در تالار صنعتی بورس کالا، ۳۰ هزار و ۶۵۰ تن یعنی معادل ۹۴ درصد محصولات به معامله رسیدند.

در همین حال، یک ‌هزار و ۵۰۰ تن ورق سرد B در دسترس مشتریان قرار گرفت و ۴۳ درصد آن به فروش رسید، ضمن اینکه قیمت میانگین موزون ثبت شده برای این محصول ۳۱۲ هزار و ۲۲۹ ریال است که نسبت به قیمت پایه تغییری نداشت.

همچنین ۳۰ هزار تن از حجم عرضه شده آهن اسفنجی بریکت، مورد معامله قرار گرفت. این محصول با با قیمت میانگین موزون ۱۳۱ هزار و ۷۹۴ ریال به فروش رسید.

ریز معاملات روز دوشنبه بیست و ششم تیر ماه

در معاملات روز دوشنبه بیست و ششم تیر ماه ۱۴۰2، قرار بود، ۵۳۱ هزار و ۵۳۰ تن محصول فولادی در تالار صنعتی و حراج باز بورس کالا معامله شود که  ۴۶۲ هزار و ۶۸۰ تن از این حجم روی تابلوی معاملات قرار گرفت و ۱۳ درصد محصولات از تابلوی معاملات حذف شدند.

در همین حال، برای ۱۳۹ ‌هزار و ۹۱۰ تن شمش بلوم، ۱۵۰ هزار و ۴۲۰ تن تقاضا وجود داشت و قیمت میانگین ۱۹۵ هزار و ۴۶۴ ریال را روی تابلو معاملات به ثبت رساند.

همچنین، تختال C که ۲۱ هزار و ۴۰۰ تن از حجم آن به تابلوی معاملات راه پیدا کرد، به میزان ۷ هزار و ۸۰۰ تن تقاضا برای این محصول به ثبت رسید و قیمت میانگین ۱۸۹ هزار ریال را روی تابلوی معاملات نشان داد.

علاوه بر این، ۷‌ ‌هزار و ۳۰۰ تن تقاضا از سوی مشتریان برای ورق سرد B ثبت شد که یک هزار تن از میزان حجم راه یافته این محصول به تابلوی معاملات بیشتر بود.

در ادامه، ۵ هزار تن ورق گالوانیزه G به تابلوی معاملات راه پیدا کرد و ۲ هزار ۴۰۰ تن تقاضا برای این محصول وجود داشت.ضمن اینکه قیمت میانگین ثبت شده روی تابلوی معاملات برای این محصول، ۴۳۵  هزار و ۵۸۶ ریال بود.

در پایان، ۲۹۰ هزار و ۷۰ تن ورق گرم HR به تابلوی معاملات راه یافت و ۳۲۴ هزار و ۳۹۰ تن تقاضا برای آن وجود داشت. ضمن اینکه قیمت میانگین موزون ثبت شده برای این محصول ۱۵۷ هزار و ۶۷۶ ریال می‌باشد.

ریز معاملات روز سه‌شنبه بیست و هفتم تیر ماه

در معاملات روز سه‌شنبه بیست و هفتم تیر ماه ۱۴۰2، از ۹۲ هزار و ۲۵۰ تن محصول فولادی در تالار صنعتی بورس کالا، ۸۴ هزار و ۶۵۰ تن یعنی معادل ۹۱ درصد محصولات به معامله رسیدند.

در همین حال، ۸۰۰ تن ورق رنگی در دسترس مشتریان قرار گرفت و ۲۵ درصد آن، یعنی ۲۰۰ تن به فروش رسید. ضمن اینکه قیمت میانگین موزون ثبت شده برای این محصول ۴۵۸ هزار و ۴۹۳ ریال است که نسبت به قیمت پایه تغییری نداشته است.

همچنین، یک هزار و ۳۵۰ تن از حجم عرضه شده ورق سرد B، مورد معامله قرار گرفت. ضمن اینکه این محصول با قیمت ۳۰۹ هزار و ۲۸۷ ریال به فروش رسید که نشان از ثبات قیمت این محصول دارد.

امروز فروشندگان ورق قلع اندود، به میزان ۲ هزار تن از  این محصول عرضه کردند و ۲۷ درصد این محصول با همان قیمت پایه یعنی ۴۹۶ هزار و ۸۲۴ ریال به فروش رسید.

در پایان، مشتریان تمامی ۸۰ هزار تن را با قیمت موزون ۱۲۶ هزار و ۲۳۵ ریال خریداری کردند.

ریز معاملات روز چهارشنبه بیست و هشتم تیر ماه

در معاملات روز چهارشنبه بیست و هشتم تیر ماه ۱۴۰2، از ۲۶۱ هزار و ۹۳۷ تن محصول فولادی در تالار صنعتی بورس کالا، ۷۱ هزار و ۲۹۰ تن یعنی معادل ۲۷ درصد محصولات به معامله رسیدند.

در همین حال، ۲۱۸ هزار و ۳۶۸ تن میلگرد در دسترس مشتریان قرار گرفت و ۲۸ درصد آن، یعنی ۶۲ هزار و ۷۳۹ تن به فروش رسید. ضمن اینکه قیمت میانگین موزون ثبت شده برای این محصول ۲۱۶ هزار و ۳۸ ریال است که  رشد ۱٫۱ درصدر را نسبت به قیمت پایه ثبت کرده است.

همچنین، ۶۱۰ تن از حجم عرضه شده نبشی، مورد معامله قرار گرفت. ضمن اینکه این محصول با قیمت ۲۲۷ هزار و ۷۲۰ ریال به فروش رسید.

امروز فروشندگان ناودانی، به میزان ۵ هزار و ۶۶۵ تن از  این محصول عرضه کردند و ۲۱ درصد این محصول با قیمت میانگین موزون ۲۳۷ هزار و ۹۴۴ ریال به فروش رسید.

مطالب مرتبط
  • نظراتی که حاوی فحش و افترا به هیچ عنوان پذیرفته نمیشوند
  • حتما با کیبورد فارسی اقدام به ارسال دیدگاه کنید فینگلیش به هیچ هنوان پذیرفته نمیشوند
  • موارد درگیری با کاربران در پاسخ به نظرات دیگر کاربران پذیرفته نمی‌شود.
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جست و جو بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors