آمار نهایی معاملات بورس کالا/ ۳۴ درصد محصولات فولادی معامله شدند

براساس جزئیات معاملات امروز سی ام اردیبهشت ماه 1402 بورس کالا، 34 درصد محصولات عرضه شده معامله شدند.

به گزارش خبرنگار فولادبان، امروز شنبه سی ام اردیبهشت ماه ۱۴۰۲، از ۲ میلیون و ۴۶۷ هزار و ۷۴۶ تن محصول فولادی در تالار صنعتی و حراج باز بورس کالا، ۸۴۸ هزار و ۵۸۸ تن یعنی معادل ۳۴ درصد محصولات به معامله رسیدند.

در همین حال، ۶۸ ‌هزار و ۸۳۰ تن شمش بلوم در دسترس مشتریان قرار گرفت و ۲ درصد آن، یعنی ۲ ‌هزار تن به فروش رسید. ضمن اینکه قیمت میانگین موزون ثبت شده برای این محصول ۲۵۲ هزار و ۶۹۵ ریال است که نسبت به قیمت پایه افزایش ۹ درصدی را رقم زد.

همچنین، تمام یک هزار و ۳۰۰ تن حجم عرضه شده میلگرد آلیاژی، مورد معامله قرار گرفت. ضمن اینکه این محصول با قیمت ۲۲۶ هزار و ۶۶۹ ریال به فروش رسید که نشان از رشد ۰٫۲ درصدی قیمت این محصول دارد.

امروز فروشندگان میلگرد کلاف، به میزان ۲ هزار ۵۹۰ تن از  این محصول عرضه کردند اما استقبال خوبی از آن نشد و ۸ درصد آن یعنی معادل ۲۲۲ تن خریداری شد.

علاوه بر این، ۷۷۵ تن ناودانی در دسترس مشتریان قرار گرفت که ۱۰۰ درصد آن خریداری شد. ضمن اینکه قیمت میانگین موزون ۲۴۸ هزار و ۵۲۸ ریال برای ناودانی به ثبت رسید.

مشتریان تیرآهن هم امروز ۱۰۰ درصد حجم عرضه این محصول یعنی معادل ۳ هزار و ۱۵۱ تن را با قیمت میانگین موزون ۲۸۵ هزار و ۳۱ ریال خریداری کردند.

در ادامه، تمام ۴۵ هزار تن ورق سرد خودرو با قیمت ۳۴۴ هزار و ۷۹۴ ریال به فروش رسید که این قیمت تغییری نسبت به قیمت پایه این محصول نداشت.

در همین حال، ۱۰۰ درصد ورق سرد لوازم خانگی یعنی ۱۵ هزار تن آن با همان قیمت ۳۶۶ هزار و ۲۸۰ ریال به فروش رسید.

همچنین، کنسانتره سنگ آهن و گندله سنگ آهن به ترتیب به میزان ۳۸ درصد و ۱۸ درصد فروش را ثبت کردند. ضمن اینکه این دو محصول به ترتیب با قیمت های ۳۵ هزار و ۵۳۱ ریال و ۴۷ هزار و ۱۴۴ ریال به فروش رسیدند.

در پایان، مشتریان ۸۸ درصد آهن اسفنجی یعنی معادل ۱۴۳ هزار و ۱۰۰ تن را با قیمت موزون ۱۲۸ هزار و ۴۲۰ ریال خریداری کردند.

 

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *